Wie is wie?

Het bestuur

 

Frea Vancraeynest

Frea is voorzitter van de KBOV. In het dagelijks leven is ze historica en leerkracht geschiedenis. Ze is de jongste voorzitter in de geschiedenis van de KBOV en heeft de ambitie om de KBOV opnieuw stevig te verankeren in het Gentse erfgoedveld.

contact: frea@kbov.be

 

Adrien Brysse

Adrien is secretaris en bibliothecaris van de KBOV. Hij is de oudste telg van de raad van bestuur en weet dan ook het meeste af van de KBOV. Naast zijn, voornamelijk, administratieve bezigheden is hij ook het aanspreekpunt voor alles wat te maken heeft met het tijdschrift van de KBOV.

contact: adrien@kbov.be

 

Nicole Van Remoortere

Nicole is het financieel brein achter de KBOV en houdt als penning de boeken van de vereniging correct bij.

contact: nicole@kbov.be

 

Greta Van Goethem

Greta is de langst zetelende bestuurder bij de KBOV, ze is vooral actief als kantlesgeefster bij de kantclub Sint-Katelijne. Wie meer wil weten over kantklossen, is bij haar aan het juiste adres.

contact: greta@kbov.be

 

Francis Ascoop

Francis is historicus en houdt zich vooral bezig met de coördinatie van de lezingenreeks 'De Luistervink'.

contact: francis@kbov.be

 

Barbara Vos

Barbara is historica en leerkracht geschiedenis. Ze schrijft geregeld voor het tijdschrift van de KBOV en organiseert, samen met Francis, de lezingenreeks 'De Luistervink'.

contact: barbara@kbov.be

 

Jolien Van Daele

Jolien is historica en verzorgt de communicatie van de KBOV.

contact: jolien@kbov.be

 

Els Veraverbeke

Els is conservator in het Huis van Alijn en in die hoedanigheid liaison tussen het museum en de KBOV.

contact: els@kbov.be

 

 Vrijwilligers

Iedereen die bij de KBOV werkt, doet dit op vrijwilliger basis. Ook de bestuurders zijn vrijwilligers maar alleen kunnen zij de KBOV niet draaiende houden. Daarom kan de KBOV rekenen op een topteam van vrijwilligers: Diethard Vlaeminck, Shana Van Hauwermeiren, Cécile Vanden Bavière, Marieke Malfait, Patrick Roegiers...

In het verleden konden wij ook al rekenen op de steun van Maryline Van Puymbrouck, Albert Sels, Dirk Meys, Martine De Neve, Sean Rousseau, Luc Teugels en nog een aantal anderen om de werking van de KBOV verder uit te bouwen.